Atsiliepimai

” Aurika

Sveiki dekui uz greita aptarnavima,deja papuosalai netiko...ir dekui uz greita pinigu grazinima....
 

” Asta

Gavau savo papuošaliukus. Esu labai patenkinta ;) Ačiū
 

” Agnė

Ačiū.. :) sekmadieni naktį užsisakiau, šiandien jau galiu džiaugtis papuošaliukais, o šian antradienis:)
 

” lina

dekoju,uz greita prekes pristatyma,ir uz gera kaina.labai malonu gauti dovanu ,kad ir nedidele bet skani.svarbu dovana.aciu jums
 

” Lina

Aciu uz operatyvuma ir staigmena siuntinuke.
 

” Alma

Aciu uz greita prekiu pristatyma ir malonu bendravima. Ir uz saldzia dovanele.
 

” Anelė

Aciu labai. Turiu jau du jūsų papuošalus. Labai greitai buvo pristatyti. Nustebino saldi dovanėlė, ačiū. Žiedas Briliantai - pats gražiausias. Labai gaila, kad turite tik 16 mm dydžio. Labai laukiu, kada turėsite 17 mm, būtinai nupirksiu.
 

” Jurgita

sveiki, jau gavau savo papuošaliukus ;) Labai patenkinta. Dėkui už dovanėlę.
 

” Irma

Labai ačiū už už labai greitą pristatymą. Kadangi aš gyvenu Airijoje, o mano prekės buvo pristatytos Lietuvoje, tai aš pamatysiu truputi vėliau. Bet man jau pranešė, kad labai graži apyrankė ir auskariukai. Ačiū Jums. Manau čia buco mano pirmas pirkinys , bet ne paskutinis :)
 

” Jurgita

Norėjau labai padėkoti už jūsų operatyvumą ir atsiųstus gražius auskariukus! Ačiū!
 

” Olga

Aciu labai. Siandien gavau, Grazus papuosalai , esu labai patenkinta.
 

” Laura

Malonu su Jumis bendradarbiauti :) Gražaus artėjančio savaitgalio. Papapuosaluguru.lt komentaras: klientei buvo sugrąžinti pinigai.
 

” Lida

Sveiki. Labai aciu uz greita uzsakymo ivykdyma nes jau siandien ryta preke gavau!!! Ir aciu uz saldzia dovanele!!! Gero darbo!!! :))))
 

” Lukrecija

Jau turiu savo papuošaliuką. ačiū už malonų bendravimą :)
 

 

Prisijunk prie mūsų

Naudingi patarimai

KAIP PRIŽIŪRĖTI PAAUKSUOTUS IR PASIDABRUOTUS PAPUOŠALUS?

Norite, kad Jūsų auksu ar sidabru padengti papuošalai neprarastų savo žavesio? Štai keli naudingi patarimai šių papuošalų priežiūrai:

·         Kvepalai – didžiausias papuošalų priešas! Purkškite kvepalus kuo toliau nuo savo papuošalų, nes šiems patekus ant plono aukso ar sidabro sluoksnio, šis sluoksnis gali būti pažeistas ir nepataisomai sugadintas.

·         Venkite drėgmės! Ne tik nesimaudykite dėvėdami papuošalus, bet ir parinkite jiems tinkamą laikymo vietą, nelaikykite paauksuotų ar pasidabruotų papuošalų drėgnose namų vietose, pvz. vonioje.

·         Tinkamai valykite papuošalus! Jeigu vis dėlto taip atsitiko, jog papuošalas patamsėjo, prarado savo blizgesį, jokiu būdu jo nevalykite su buitiniais valikliais, kuriuos turite namuose. Taip pat negalima paauksuotų ir pasidabruotų papuošalų valyti trinant audiniais su šiurkščiu paviršiumi, kempinėmis ar šepetėliais, tam geriausia naudoti natūralius, švelnius audinius.

·         Jeigu papuošalas išsipurvino užteks jį nuvalyti švelniu audiniu pamirkytu muiliname vandenyje, o jei papuošalas patamsėjo valymui tiks citrinos sulčių ir druskos mišinys.