Apie mus

Grožis slypi detalėse...

Guru – Rytų religijose reiškia dvasinį mokytoją, išminčių. Manote, kad elektroninė papuošalų parduotuvė Papuosaluguru.lt buvo įkurta sulaukus kažkokio apšvietimo iš aukščiau? Gal ir nuvilsime, bet Papuosaluguru.lt atsiradimo istorija daug paprastesnė, bet ne mažiau įdomi!

Prieš kiek daugiau nei septynerius metus įkurti elektorinę papuošalų parduotuvę sumanė du jaunuoliai. Taip supratote tesingai – sumanymas prekiauti išskirtiniais moteriškais bei vyriškais papuošalais kilo vyrams! Kuriant elektroninę papuošalų parduotuvę, pirmiausia buvo susitelkta į tai, kad joje atsidurtų papuošalai, kurie atspindėtų pagrindines žmonių vertybes, padėtų atsikleisti asmenybėms. Taip susiformavo išskirtinis Papuosaluguru.lt veidas...

Papuosaluguru.lt asortimente atsirado daug papuošalų su augalų bei gyvūnų motyvais. Papuošaliai išsiskyrė savo spalvine gama bei detalių gausa. Ilgai netrukus Papuosaluguru.lt subūrė nemenką savo gerbėjų ratą, nes čia išskirtinius ir puikiai norimą įvaizdį pabrėžiančius papuošalus rado tiek moterys, tiek vyrai.

Tviskėkite tiek vidumi, tiek išore...

Bėgant laikui elektroninė papuošalų parduotuvė Papuosaluguru.lt, atsižvelgdama į savo klientų poreikius bei lūkesčius, vis atnaujindavo siūlomų papuošalų asortimentą. Tad dabar turėtumėte susipažinti su šiek tiek kitokia, tačiau ne ką mažiau jus puošti pasiryžusia elektronine parduotuve Papuosaluguru.lt.

Šiuo metu Papuosaluguru.lt startuotuoja su prabangių papuošalų linija tiek vyrams, tiek moterim! Šie auksiniai bei sidabriniai papuošalai skirti tiems, kas nori į savo įvaizdį įnešti prabangaus žavesio ir sutviskėti išskirtine elegancija.

Mūsų atsinaujinusiame asortimente: prabangūs laikrodžiai, auksinės grandinėlės, auksiniai auskarai, auksinės apyrankės, auksiniai žiedai, sidabrinės grandinėlės, sidabriniai auskarai, sidabrinės apyrankės, sidabriniai pakabukai, sidabriniai žiedai. Svarbiausia, kad visi pas mus esantys auksiniai bei sidabriniai papuošalai atrinkti labai kruopščiai, atsižvelgiant į naujausias mados tendencijas ir yra nepriekaištingos kokybės!

Papuošalai – tai meilės sau išraiška

Pagrindinis elektroninės papuošalų parduotuvės Papuosaluguru.lt tikslas – puošti ne tik jūsų išorę, bet ir sielas. Juk pasipuošęs žmogus jaučiasi itin gerai, tad spinduliuoja teigiamas emocijas, skleidžia daugiau meilės ir gėrio.

Svarbiausia, kad mūsų jauna bei ambicinga komanda auga kartu su savo klientais. Mes visuomet atsižvelgiame į savo klientų poreikius ir tai atsisipindi mūsų asortimente, kuris yra nuolat atnaujinimas.

Puoškitės su Papuosaluguru.lt, mylėkite save ir dalinkite meilę aplinkiniams!

Norite paklausti?
Rašyti laišką