Meniu

Prekės grąžinimas

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:

  1. Keisti prekę į kitą (prekę pakeisime tokia pačia arba kita tos pačios vertės prekę. Taip pat į bragesnę prekę su Jūsų priemoka). 
  2. Grąžinti prekę ir atgauti už ją visus sumokėtus pinigus.

Apie grąžinimą ar keitimą prašome informuoti el.paštu: info@papuosaluguru.lt

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

1. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam perduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti.
2. Tokią teisę klientas gali įgyvendinti per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam momento (pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai klientas ar kitas jo įpareigotas asmuo pasirašo užsakymo gavimo lape). Ši kliento teisė siejama su tuo, jog klientas yra nepatenkintas atitinkamos prekės matmenimis, forma, spalva, modeliu ar atitinkamų prekių komplektiškumu.
3. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
a) nebuvo naudojamos;
b) nebuvo sugadintos;
c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
d) neprarado prekinės išvaizdos.

e) kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
f) nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.)
Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje, įskaitant ir nenuimtą nuo prekių PAPUOSALUGURU.LT plombą bei lipdukus. Klientas grąžindamas prekes, visai atvejais privalo pateikti PAPUOSALUGURU.LT prekių įsigijimo dokumentus.
4. Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija)) nustato prekes, kurių atžvilgiu klientas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti teisės:
a) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
b) kūdikių drabužėliai;
c) siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
d) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai.
e) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai
f) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai
g) žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis
h) laikrodžiai.

Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus ir už įsigytą dovanų čekį pinigai negrąžinami.

5. Norint grąžinti prekę reikia parašyti laiška el. paštu: info@papuosaluguru.lt. Kiekvienas atvejis sprendžiamas individualiai.
6. Prekės gali būti keičiamos arba grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios taisyklių dalies 3 p. numatytus reikalavimus.
7. Prekių keitimo į kitą dydį, spalvą arba modelį atveju pakartotinas pristatymas yra nemokamas.
8. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pristatymo ir grynų pinigų surinkimo (COD) mokestis nėra grąžinamas.
9. Klientui, pasirinkus prekę grąžinti panaudojant Omniva grąžinimo kodą, nuskaičiuojama 2 eurai (ši paslauga apmokestinama UAB "Omniva LT") nuo gražinamos užsakymo sumos.
10. Klientui, pasirinkus prekę grąžinti pasinaudojant Venipak kurjerių paslauga, nuskaičiuojama 3 eurai (ši paslauga apmokestinama UAB "Venipak Lietuva") nuo gražinamos užsakymo sumos.

Laikrodžių grąžinti ir keisti negalima vadovaujantis "Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklėmis (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija)), kurios nustato prekes, kurių atžvilgiu klientas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti teisės.

Prekių grąžinimo/keitimo sąlygos
Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
  1. Prekė negali būti dėvėta arba kitaip naudota.
  2. Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Laikrodžių garantija yra taikoma tik tiems gedimams, kurie galėjo atsirasti dėl gamyklinio broko laikrodžio mechanizmui. Garantija netaikoma:

1. Natūralaus nusidėvėjimo atveju;

2. Jei laikrodis buvo sugadintas dėl neatsargaus jo naudojimo;

3. Laikrodžio korpuso, karūnėlės gedimams;

4. Maitinimo elementams;

5. Jeigu laikrodis buvo remontuojamas ne oficialaus atstovo servise;

6. Apyrankės gedimams;

7. Subraižytam, ar sudaužytam stiklui.

Pinigų grąžinimo ir prekių keitimo procedūra

Jūsų gražinamos prekės yra pristatomos į sandėlį, kur įvertinama, ar prekės buvo grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų.

Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu: +370 672 59329 arba el.paštu: info@papuosaluguru.lt